2 Hodiny vášně

Aktuální cena 811.00 CZK
Ahoj, cítím se poslední dobou osamělá, proto jsem se rozhodla, že s tím musím něco udělat. Tímto tedy dávám šanci tomuhle portálu!

Ke mně – momentálně jsem hodně doma. Někdy mi už chybí hřejivé upřímné objetí a mazlení. Bylo by fajn tady někoho najít, který by moje potřeby neodbil jen tím, že se mnou bude mít jen styk, ale aby mě vzál do náručí, jemně mě hladil po celém těle, po mých plných ňadrech, prdelce a samozřejmě i mé malé *****. Aby mě něžně rozmazloval, laskal a také vášnivě pomiloval. Aby mě dokázal nažhavit, abych po něm toužila, až by mi po celém těle naběhla husí kůže. Prostě aby se o mě postaral po všech citových směrech. Chtěla bych zapomenout na všední nudný den. Samozřejmě nemyslím na sebe, nejsem žádná egoistka, ale budu myslet při tom všem jen a jen na tebe. Splním ti tvá přání – samozřejmě taková, ke kterým najdu pochopení.

Chtěla bych a hledám přívětivého a sexy partnera na milostné dobrodružství – opravdové, ne jen povrchní „rychlovku“. Abych tě trochu navnadila a měl jsi představu o mé výdrži – pravidelně chodím cvičit aerobik a do fitka, takže jsem v perfektní formě, což ostatně můžeš zkusit zjistit sám, ráda ti to předvedu

Jestli jseš to právě ty – muž, který mi dokáže otevřít svou náruč, dokáže naladit příjemnou milou atmosféru a má rád smyslný sex a umí jít opravdu hluboko, budu se nesmírně těšit, že tě poznám. Ovšem také bych měla podotknout, že už mám dost tiché vody a teenegerovského sexu…
Jak už jsem říkala, mám to ráda s jistou silnější něžností ve všech možných pozicích, které se nám bude chtít vyzkoušet. Každopádně bychom měli zamítnout výměnu tělních sekretů, o to moc nestojím.

V zásadě hned po té, co se poznáme si můžeme společně vyměnit informace o tom, jak to má každý rád, co ho rajcuje atp. Jsem otevřená pro mnoho věcí – kord když mi budeš sympatický a budeš na mě působit důvěrihodně. Chci, abychom se oba cítili dobře, abychom se oba osvobodili. Takže opravdu chci slyšet konkrétně, co tě dostává, co mám pro to dělat, aby se ti to skutečně líbilo. Můžeš mě vést, můžeš být mým učitelem. Já sama to občas ani vyslovit neumím, bývá to i v různých okamžicích jiné, co mě zrovna dokáže dovést na vrchol. Když budu ale správně uvolněná, jistě mi to půjde lépe – je to prostě hlavně o komunikaci (která nemusí byt samozřejmě slovy). Naplánuji nám 2 hodiny, zbytek už nechám na osudu a aktuálním rozpoložení, v kterém se u mě budeme zrovna nacházet… Ano sejdeme se u mě na bytě – mrkni, kde bydlím – takže tě nebudou čekat žádné další finanční výdaje.

Těším se na mé toužebně očekávané dobrodružství!

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce