Nahá a ostrá!

Aktuální cena 901.00 CZK
Kapka lásky je více, než oceán chtíče a porozumění. (August Hermann Franke)
Vnímám se jako člověka zamilovaného do okamžiku v čase a upřednostňuji muže, kteří chtějí sdílet ten okamžik v mé blízkosti.
Jsem člověk, který je velmi hravý, odhodlaný, citlivý a zvědavý, někdy jsem „něžná vážka“, někdy „dravé zvíře“ - to se mění podle toho, jaká je zrovna má nálada, která je vždy hodně ovlivněna mým protějškem, kterého mám vedle sebe. Oceňuji vtipné, inteligentní a správné muže, kteří jsou na úrovni a mají vlastní vytříbený styl, který dokáže zaujmout ženu a ta ho podle toho náležitě ocení!! Mělo by ti být zhruba nad 30 let.
Sex promě neznamená to samé jako erotika. Erotika je pro mě něčím víc! Erotika je pro mě oslavou života. Každý zážitek je jiný! Takové to také má být, jinak by to bylo nudné. Žádný z těch zážitků neupřednostňuji. Každý člověk je jiný a přesně tak je to i s erotickými zážitky, které člověk prožívá. Miluji změnu, nové prožitky, nic předstíraného. Smyslnost a vášnivost jsou náplní mého života a přesně tak i prožívám a užívám si erotiku ve všech jejích obměnách.
Nabízím ti neomezenou blízkost, žádnou show, lásku v okamžiku v čase, bez závazků.
Miliony krátkých momentů, kteří tvoří náš život… Ten jeden může být právě náš!
Tento moment, který spolu prožijeme, si zapamatuješ a budeš na něj často vzpomínat.
Oči, jemné a vášnivé ruce, polibky, hebké rty, momenty odevzdání, různých úkolů, ztracení se ve víru žhavých okamžiků, topení se v nich. Nazývám to nekonečnými momenty – bezprostřední smích, neočekávaná gesta, prožitky, pochopení a porozumění. Styk jen s ochranou.
Máš co dočinění s jedinečnou příležitostí a jsi jediný krok od toho zažít se mnou jednu nezapomenutelnou hodinu (30 let, 168 cm, 62 kg). Perfektní milování – žádná iluze.
Naše setkání musí být naplánováno min. jeden den předem (od pondělí do čtvrtka), a to mezi 10 a 17h. Tato aukce je aboslutně závazná!!! Při nedodržení se jako kupce zavazuješ k okamžitému zaplacení celé aukční částky!
Ozvi se, jestli se chceš pomilovat…

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce