Chat s poloviční romkou

Aktuální cena 411.00 CZK
Ahoj jsem poloviční romka, nezkušená ve věcech sexu a chtěla bych si tady přivydělat trošku peněz a proto zde nabízím následující:
Nabízím zde krátký chat s tebou. Ve formě 4 krát 15 minut čisté a rychlé zábavy. Můžeme dělat všechno ale nemusíme nic jsem trochu plachá, ale moc ráda budu otevřená k nějakému muži a budu samozřejmě nahá. Chat proběhne přes skype, jméno na skype ti předám skončení aukce. Zakrátko to může být pěkně ostré. Už se nemůžu dočkat jak si to spolu pěkně před kamerou užijeme, budu ráda poslouchat tvoje příkazy. Ráda ti na kameře ukážu všechno co budeš chtít vidět. Pokud budeš chtít napiš ni svá přání. Mohu si pro tebe připravit tvé oblíbené spodní prádlo. Nebo mi řekni jaké si mám připravit hračky, ale co s nimi potom budu dělat bude překvapení. Můžeš mi klidně poslat něco, aby naše zábavy byla ostřejší, klidně mi pošli nějaké prádlo nebo hračku.
Platbu prosím přes bankovní převod. Kamerový chat 4 krát 15 minut proběhne během sedmi dní od skončení aukce. Nyní ti už přeji příjemnou zábavu při přihazování.

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce