Opravdová fyzioterapeutka Beáta

Aktuální cena 661.00 CZK
Zde můžeš přihazovat na pohodovou půlhodinku seznamování. Jsem Češka blíží se mi 30 let, jsem štíhlá, mám sportovní figuru, jsem napínavá, sexy, zvědavá, ale / a taky trochu jiná. Jako vystudovaná fyzioterapeutka velmi dobře rozumím mužský tělům, ženským taky, ale raději mužským a na se tebe těším... až si budu rozumět s tvým tělem. Neboj se budeme si rozumět moc dobře. Mé něžné a pevné ruce a má spousta zkušeností ve věcech erotiky tě přivedou až do sedmého nebe. Uvolněte se a nechte se uspokojit naprosto bez vší pochybnosti. Pevně tě svýma rukama stisknu a probudím všechny tvé smysly.
Nech se pohladit mými pevnými prsy a vychutnej si všechny dotyky mého těla, všechnu tu vášnivost konečků prstů a všechno bude tebou pulsovat.
Bude se jednat o setkání plné vzájemného respektu a tajemného užívání si okamžiku. Ještě dlouho nám zůstane v paměti. Ale pozor naprosté uvolnění může způsobit vznik závislosti možná po mě budeš toužit ještě víc
Můžeš mě navštívit u mě doma a to vždy od pondělí do pátku mezi desátou a osmnáctou hodinou.
Schůzku by jsi měl realizovat do deseti dnů od jeho skončení. Jinak mi zaplatíš 30 procent za to, že jsem si na tebe rezervovala čas a ty jsi schůzku nerealizoval.

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce