Jedna otázka… Odvážíš se?

Aktuální cena 1,011.00 CZK
Nejprve se představím: myslím, že fotky řeknou více než 1000 slov! Proto odkazuji na toto místo, jednoduše níže k vyhledání.
Proč jsem na této stránce ti mohu jednoduše vysvětlit.
Už dlouho byla moje nejžhavější a nejhříšnější erotická fantazie, nabízet sebe a své tělo na sex za peníze. To, co se mi na tom líbí, co mě rozehřívá, je uznání, které obdržím, když muž je připravený, zaplatit mnoho peněz, aby mě mohl poznat a aby si mohl se mnou užívat pár hodin…
Hodně důležité pro mě je, že muž se mnou uctivě zachází, nejen proto, že jsem zdravá mladá žena, která se odvážila, svojí sexualitu prožívat, nejsem a ještě dlouho nebudu jen kus masa!
Moje sexmotto je: Všechno je dovoleno, co oběma působí potěšení!
Ale věř mi, přestože nebo právě proto, že v každodením životě jsem milá dívka od vedle, v posteli jsem hříšná a divoká čertice! A chci tam, nebo na psacím stole nebo u stěny, nebo na podlaze, nebo právě tam, kde zrovna moje sexuální choutky s vášnivostí prožívám!
A buď si jistý, že si také přijdeš na své!
Pro schůzku není žádný určitý plán. Ale rozhodla jsem se, že by měla být pěkná, když se v nějakém vkusném baru potkáme u skleničky vína a poznáme se. Protože ty se setkáš s mladou ženou, která nechce jen mít sex, nýbrž která je na mezildiské bázi otevřená a přátelská, ráda se baví a směje. Můžeme se pak zamknout v nádherně zařízeném romantickém hotelovém pokoji s whirpoolem a ztratit se tam.
Myslím si, že 3hodiny je dobrý čas na celou schůzku ( od prvního setkání v baru). Neboť nejsem dívka na rychlá čísla čas od času!
Nyní přicházejí malé poznámky!
Nemá nic proti zralým mužům, přesto bys měl mít maximálně 50 let. Prosím o pravdomluvnost! Až budeš mít také ze mě první dojem, prosím tě, aby jsi mi zpřístupnil tvoji fotku, protože bych také chtěla vědět, s kým se setkám a zda se chci vůbec s tebou setkat! Upravenost, úroveň a dobré společenské chování očekávám!
Všechny související výdaje ( pití, hotelový pokoj) uhradíš jako gentleman samozřejmě rád.
Sumu za aukci mi odevzdáš, jakmile přijdeme do hotelového pokoje.
Naše schůzka by se měla konat během 2 týdnů od odeslání aukce, nejlépe o víkendu a večer, protože můžeme zapálit svíčky…
Teď jen ještě otázka… Odvážíš se?

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce