Sexrande 12 hodin

Aktuální cena 1,411.00 CZK
Právě se teď ptáš pročpak jsi zavítal právě sem? Nemyslím můj inzerát. Tak všeobecně – proč jsi zrovna na těchto stránkách?
Mohu ti poradit s odpovědí?
Jsi muž na úrovni, který vypadá dobře a má vybraný vkus. Pravý gentleman. Jsi úspěšný a tak se také dostáváš často do stresu! Je ti mezi 30 a 55 lety.
Buď jsi osamocený nebo prostě nemáš chutě na běžné schůzky, kde si člověk 50 minut povídá a po 15 minutách už ho to nesmírně nudí, nebo jsi (šťastně) ženatý a postrádáš některé „věci“, které ztratily pro tvou ženu váhu, ale pro tebe je to životní nutnost? Je to docela normální průběh, který přichází postupně s lety – normální, ale pro tebe neúnosné. Už víš, že se toho nedá zbavit ani u lahve whisky, ani nijak jinak. Vždy? když jdeš jen pro svůj vůz, tak cestou myslíš na to, jak by ses chtěl dostat do kalhot té kolemjdoucí dámy.
Rozhlížíš se okolo sebe a vidíš většinou jen vystresované kolegy a kamarády, kteří prostě běží, pracují a nezastavují se. Kteří chtějí vše a chtějí dosáhnout vysoko.
Ale co se děje s tou přirozenou věcí, v životě tak potřebnou?
Nemusím ti vyprávět, jak těžké je zažít příjemné nekomplikované rande. Člověk se musí hodně snažit, aby danou ženu přesvědčil, že právě ona je ta pravá, že pro ni by udělal vše a že jen s ní budete. Skládat neustále nekonečné množství komplimentů, odpovídat na otázky. Je to vyčerpávající, že?
To vše jen kvůli tomu, aby sis užil hezký večer. Následující ráno očekává, že jí hned zavoláš. Ano, takové jsme my ženy
Ptáš se teď sám sebe: Kdo je vůbec žena, která píše tyto řádky?
Jsem sebevšdomá slečna, která už za krátký život stihla nasbírat četné zkušenosti. Ať už se týkají cestování, vztahů, kultury nebo milostných dobrodružství. Mám hodně zážitků a příběhů, které bych ti mohla u večeře povyprávět a podělit se o ně s tebou. Mé zářivě zelené oči jsou plné touhy a vášně.
Rád nakupuji a mám ráda módu. Nemusíš mít ovšem obavy, že bych strávila 2 hodiny v designovém obchod?. To ne, ale ráda se oblékám stylově a žensky. Ráda nechávám pomocí rafinovaného oblečení vyniknout mému poprsí a ráda nechávám vyniknout mé perfektní postavě. Věř mi, že pohledy pak cítím ze všech stran.
Nebudu určovat konkrétní délku naší schůzky. Může trvat 12 hodin, může trvat klidně i dýl. Zajdeme spolu do restaurantu na výbornou večeři, kde to vše za?ne. Přenocujeme na stylovém hotelu, o který se postaráš po všech stránkách.
Jestli se už tě? pousmíváš se, jsi správně naladěný a dostal jsi již chuť poznat tuto dámu osobně, pak se ptám, na co ještě čekáš?
Jsem singl, miluji život a užívám si ho plnými doušky!
Posílám srde?ný pozdrav zatím ješt? svému neznámému milenci

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce