Jedna malá sladká a tady nová...

Aktuální cena 1,311.00 CZK
Tohle je již má třetí aukce tady na stránkách. Bohužel moje první schůzka nebyla tak jak jsem si to představovala. Avšak další byla o něco lepší, tak jsem se rozhodla dát sem další schůzku. V rámci naší aukce bych si užila naši aférku a ráda bych nějaký další vztah. Doufám že tato aukce bude toho začátkem, ráda bych samozřejmě nějakou lehkou finanční podporu, kterou bych ráda získala z tvojí strany. Jsem samozřejmě velmi zvědavá a trochu plachá. V současnosti jsem ještě na škole, takže mám čas vždycky od dvanácté až třinácté hodiny a pak už celé odpoledne jsem se své podstatě velmi flexibilní jednou dvakrát týdně si trochu přivydělávám normální prací ale jinak sem opravdu časově přizpůsobivá.
Ráda bych vyrazila na dovolenou a k tomu potřebuju nějaké pořádné kapesné.
Můžu tě navštívit sama u tebe doma od 19-20-ti hodin a potom dále do noci. Můžeš mě taky mít hotelu, pokud to samozřejmě zaplatíš jako správný gentleman. Už jsem velmi zvědavá a velmi se těším na nějakého nového džentlmena, který mi předá nové zkušenosti. Částku za aukci mi samozřejmě předáš na začátku aukce v obálce. A můžeš k tomu třeba přidat nějakou květinu. To nechám všechno na tobě a dobré by bylo kdybys to udělal na začátku schůzky, abychom se tím nemusely později zabývat.
Samozřejmě mám taky nějaká ta tabu jako polykání, nebo sex bez ochrany, všechno co bolí a také věci, které patří do toalety. Na všem ostatním se spolu mluvíme. Pro seznámení máme dvě hodiny schůzku si představuji tak, že půjdeme spolu něco dobrého sníst nebo vypít a můžeme mít samozřejmě normální večeři můžeme si sednout na baru nebo tak nějak podobně.
Miluju když mi to muž dělá pusou tam dole. Můj ex partner to nedělal tak doufám, že budeš prní gentleman co mě přivede k orgasmu. Mám vlastní osobní auto, které jsem dostala k narozeninám, ale bohužel ještě nemám hotový řidičský průkaz, ale moje sestra je moje velká kamarádka a ráda mě někam doveze, když mi zaplatíš náklady na cestu aspoň na benzín a na auto, pak za tebou ráda dojedu tam, kam bude třeba, řekněme do nějakých dvou set kilometrů.
Už se každopádně velmi velmi těším na naši schůzku a bylo by dobré kdybych měla k dispozici jeden tvůj obrázek abych si mohla udělat představu co mě čeká. Bylo by dobré kdyby se do aukce nehlásil žádný mladý muž. Řekněme od pětadvaceti, ještě lépe pokud by měl zájem nějaký třicátník nebo čtyřicátník.
Aukce by se měla konat někde v okolí mého bydliště řekněme do padesáti kilometrů bez jakéhokoliv dalšího příplatku, pokud bych za tebou měla dojet někam dál není problém, ale je dobré se na tom nejprve domluvit.
Tak a teď už ti jen popřeju hodně štěstí v aukci a doufám, že se ti to bude líbit. Už se na tebe moc a moc těším.

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce