Jídlo, kultura a sex

Aktuální cena 811.00 CZK
Ahoj můj milý. Je od tebe milé, že jsi zavítal na moji aukci. Možná je to něco právě pro tebe. Jsem čtyřicátnice zrovna jsem někde uprostřed běhu k padesátému roku. Měřím 162 centimetrů, měřeno bez bot s podpatky. Mám velikost podprsenky 75 B a jsem nekuřačka. Mám modré oči, mám středně dlouhé tmavé vlasy. Co se týče životního postoje, stojím oběma nohama pevně na zemi.
Tato stránka je velmi zajímavá a vzrušující zároveň. Právě jako žena, která je sama si tady můžu najít svoji zábavu a své životní vzrušení.
Protože jsem také velký milovník a příznivce kultury, nabízím kulturní vyžití na kterém se společně před aukcí domluvíme. Nebo před tím než do aukce přihodíš.
Předtím půjdeme na nějaké dobré jídlo do restaurace a pak spolu strávíme příjemné a krásné a romantické chvíle. Prožijeme je společně v posteli. Takže takový celý krásný kompletní večer. Myslím, že by měl trvat takových pět hodin.
V sexu mám ráda téměř vše. Vše v normálním rozsahu, nic co bolí a nic co smrdí... nebo tak podobně ,nebo nic co by mělo přijít do záchoda. A moje zadní vrátka zůstávají také zavřená. Pokud tě tato aukce zajímá, napiš mi předtím, já se ti ráda představím.
Jídlo a hotel jdou na tvoje triko. Lístky na koncert nebo na nějakou výstavu, obstarám já. A teď už se budu učit trpělivosti. Nechám se překvapit a už se na to moc těším. Posílám ti pusinku. Kam jen si přeješ.
Mysli prosím na to, že pokud nesplníš aukci do 30-ti dnů, zavazuješ se k tomu, že mi zaplatíš celou akci. Pokud by se tak nestalo pošli mi 75 procent na můj účet. Pokud by jsi se už vůbec neozval, nebo mi vše nevysvětlil po vítězství v aukci, pak mi zaplatíš převodem 100 procent částky.

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce