Potěšení pro pány nabízí nadržená studentka

Aktuální cena 1,011.00 CZK
Těší mě, že jsi svůj zrak zastavil právě na mé aukci. Hodláš přihazovat na jednu nadrženou rajcovní akci, ve které hlavní roli bude hrát pánské přirození. Chtěla bych to zažít s více muži najednou, v jeden okamžik. Po té, co se trochu sblížíme, očicháme se a zjistíme vzájemnou chemii, ti předvedu mé vášnivé praktiky v celé své kráse. Stoupne ti penis při jediném letmém pohledu na mě. Stáhnu ti kalhoty a začnu ti ho skutečně hodně hluboce sát, dál dál až do krku. Může se také stát, že se budeš chtít před tím ještě nějak naladit. Můžeš si natáčet vlastní domácí video. Jak se ti to líbí? Představuješ si takhle nějak skvělou noc? Představuješ si, jak tvůj jazyk olizuje mé bradavky? Bude se ti točit hlava až tě celého vysaju!
Abys nebyl hotový jen tak hned, budu se mezi tím starat o penis svého partnera. Z přihlížení na naše hrátky budeš ještě nadrženější začneš mi sundávat zbylé oblečení, které v tu dobu ještě mám na sobě. Budeš toužit v ten moment po jediném. Buděš mě chtít mít. Budeš tak nažhavený, že budeš skoro před explodováním. V ten okamžik využiji obou mužů najednou. Oba vstoupíte do mé nenasytné jeskyňky a uděláte to té vlhké rozdrážděné studentce. Miluje, když cítí v sobě pěkně pevně napasované dva penisy zároveň, líbí se jí mít dva muže najednou, slyšet jejich rajcovní hlasy a vzdechy. Můžeme to dělat na gauči, v kuchyni, v posteli, prostě kdekoliv, kde bude zrovna místo! Třeba i na stole, kde to může být pro oba muže obzvláště příjemné, protože budu mít jeden penis zabořený ve své kundičce a druhý budu lačně sát ústy. Pak se vyměníte. Oba mi budete říkat, jak se vám to líbí, jak chcete, abych vás kouřila, na jaké speciality máte chuť. Dovedu vás do ráje. Vzpomeň si v tu chvíli na má slova, když jsem ti říkala, jak ráda kouřím a dodělám tě až do samotného vrcholného konce. Tvé sperma si budu užívat jako tu nejlepší věc na světě, ten nejsladší nektar, jaký existuje. Bude se ti točit hlava a budeš z celé té rozkoše doslova unešen.
Můžeš se rozhodnout, můžeš si sám vybrat, kam bys mi chtěl nastříkat další dávku. To už ale mluvíme o druhém čísle. Před ním si můžeme dát něco k pití, svlažit naše těla a připravit se na další kolo. Budeš stále tak nadržený, stále tak divoký, budeš se těšit na další jízdu s tou úžasnou studentkou. Dohromady budeme mít na vše 4 dlouhé hodiny. To, co nemám ráda je pissing, kaviár, chráněný orál. Souložím s gumou, ale mohu udělat výjimku. Chci, abys mi přinesl auktální zdravotní test, abych si byla jistá, že je vše v pořádku a mohla se zcela uvolnit a poddat svým fantaziím. Takže to, co zde nabízím a očekávám také od tebe: váha je tak akorát – odpovídá výšce těla, čistota, upravenost a diskrétnost je na prvním místě. Jestliže bychom náhodou k sobě nenašli ty správné sympatie, má jakákoliv strana možnost schůzku odvolat. Měli bychom se sejít do sedmého dne od ukončení aukce. Pokud termín nedodržíš, zavazuješ se mi převést na mé konto 50% aukční sumy a můžeme se dohodnout třeba na pozdějším termínu. Až se sejdeme, tak předáš mi danou aukční částku, či její zbytek, a to diskrétně, bez vyzvání na začátku našeho rande. Těším se na tvou nabídku a už teď jsem doslova celá vlhká!

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce