Vášnivá noc s tebou?

Aktuální cena 1,011.00 CZK
Vášnivá noc s tebou?
Jsem hravá kočička s okouzlujícím vzhledem! Ke mně tě sice nepozvu, ale ráda se s tebou sejdu na hotelu, či nějakém hodinovém hotýlku (který by měl být tebou celkově obstarán), nebo když budeš chtít, přijedu klidně k tobě na privát (pokud tedy pocházíš z okolí).
Jsem dívka, která je ve dne učiněný anděl a v noci v posteli se promění v učiněnou dračici.
Setkání s tebou si představuji následovně:
Sejdeme se a půjdeme nejdříve něco dobrého společně sníst (jako gentleman samozřejmě přebereš všechny náklady). Při večeři se seznámíme a povíme si o sobě pár podrobností a budeme se připravovat na překrásnou společnou noc, kdy ti splním všechny tvá přání, která ti na očích uvidím.
Se mnou je možné prakticky vše, co nám oběma bude dělat dobře. Ať už se bude jednat o vášnivé polibky, něžnosti až po různé hrátky.
Mám ráda oboustranný orál, chráněný styk (výjimečně i bez) ve všech možných pozicích a velmi ráda i několikrát za sebou. Anál jen s ochranou. Ráda používám různé hračky, ráda si hraju s prsty – líbí se mi to dvěma či třemi prstíky, z toho doslova teču.
Jsem mazlivý andílek, který se rád někdy promění ve vášnivou čertici.
Chtěla bych, abychom si naše vzájemné chvíle prožili naprosto přirozeně, nejsem žádný profesionál a mám ráda čistou zábavu, která není strojená.
Očekávána je samozřejmě vzájemný respekt a diskrétnost.
Jsem oholená do hladka, mám piercing (nikoliv ovšem takové, které jsou vidět, když jsem oblečená), oblékám se žensky a sexy (ne ovšem lacině), potrpím si na luxusní spodní prádlo.
Mám modré oči, smyslné rty, dlouhé nohy, plná prsa, ostatně to vše vidíš na mém profilovém obrázku.
Schůzka by se měla odehrát v mém bydlišti či v jeho okolí ca do 70km, a to v do 5-7 dní po ukončení aukce.
Naše setkání bude trvat celou noc, tzn. 8 – 10 hodin (když bude vše probíhat hladce, samozřejmě přesný čas nesleduji, 8 hodin je každopádně minimum).
Když budeš mít nějaké otázky, neboj se mi poslat konkrétní mail, DĚKUJI

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce