Jedinečný sex na jednu noc s luxusní kočičkou

Aktuální cena 1,011.00 CZK
Milí pánové,
hledám touto cestou okouzlujícího a něžného muže, s kterým bych mohla strávit jednu celou noc plnou vášní a touhy.
Postrádám ten pocit, kdy se plně odevzdám a nechám se od muže obšťastnit a hýčkat a kdy ho pak na oplátku rozžhavým já.
Který z vás je šaramantní, na úrovni, příjemný a milý, dokáže mě na jendu noc osvobodit z mých pout?
Jsem žena pro opravdový život, ne levná holka od vedle, proto mám i několik nároků na muže, s kterým mám strávit a užít si celých 12 hodin.
Když splníš všechny předpoklady (pěstěný zevnějšek, nenásilná povaha apod.) a nenosíš knír (neboť opravdu miluji vášnivé polibky) a je ti mezi 18 a 50 lety, pak mi napiš pár milých řádek a poznáme, jestli k sobě sedíme a budeme si rozumět.
Ať máš bříško, nebo vytrénovanou valchu – hlavní věcí je, že jsi citlivý, romantický a vášnivý.
Kdo tě očekává: Já, 23 let, super milá a super sexy. Se svými 1,81m a 62 kg , mám dlouhé vlasy a podprsenku velikosti 75c.
Hledám divoké milostné dobrodružství, kdy spolu strávíme překrásné chvíle. Tento večer nechci narušit vylíčením seznamu mých tabu, jediné, co bych řekla, že by mělo být pravidlem – všechno je možné, nic není nutné!
Mile ráda si před schůzkou s tebou popovídám, abychom mohli zjisti vzájemné sympatie a vybudovat si určitou důvěru. Proto navrhuji, abchom spolu šli nejdříve na večeři, či třeba něco vypít do koktejlového baru. Noc pak spolu strávíme v pěkném hotýlku dle tvého výběru (v blízkosti mého bydliště!). Miluji dlouhé rozhovory na úrovni, ráda je vedu, ráda se směju a ráda si uživám tyhle krásné chvíle, ráda tě je nechám prožívat právě se mnou – s úžasnou ženou (ze vnitř i z vnějšku), kterou nikde jinde nepotkáš.
Toto naše dobrodružství budu na tomto portálu vystavovat jen jednou, žádnou druhou aukci tohoto typu neplánuji.
Bylo by skvělé, kdybyste před přihozením sumy na mou aukci nejdříve něco o sobě napsali a poslali i fotografii.
Jako gentleman zaplatíš veškeré výdaje (jídlo, hotel, poplatky…), ale přilepšovat mi do peněženky nemusíš. Trvám na předání aukční ceny hned na začátku naší schůzky, a to v diskrétní obálce, která bude uzavřená.
Setkání se musí odehrát do týdne po ukončení aukce. Ale to vše ještě prodiskutujeme v případném emailu.
Žhavé pozdravy tobě!

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce