Erotická celotělová masáž

Aktuální cena 811.00 CZK
Ahoj můj milý neznámý,
Chtěla bych tě co nejsrdečněji pozvat k erotické celotělové masáži. Abys věděl od koho toto pozvání přichází ,chtěla bych se ti v krátkosti představit a popsat. Jmenuji se Julie a narodila jsem si před dvaceti třemi lety.
A teď něco o masáži. Před třemi lety jsem byl na dovolené a měla jsem tu možnost poprvé si užít opravdovou erotickou celotělovou masáž, měla jsem tu možnost vychutnat si to. Tak jsem byla tak nadšená z mixu uvolnění a uspokojení své erotické touhy, že jsem se sama rozhodla že se tomuto umění budu učit.

Vedle studia jsem začala navštěvovat kurz erotických masáží, ale působilo to na mě velmi negativně protože jsem měla pocit že masérka, která nás erotickým masážím učila, to všechno dělá pouze a jen pro peníze, a to na mě působilo opravdu velmi negativně. Tohle všechno ti říkám pro to aby si věděl, že masírování mě doopravdy baví a neměl bys mít rozhodně pocit že se jedná o nějakou službu za peníze. Oba dva by jsme si to měli co nejvíce užít a budou to dvě naprosto nevázané hodiny a samozřejmě se nebudu dívat na hodinky a dvě hodiny jsou minimum.

Samozřejmostí při masáži jsou dotyky našich těl. A ráda ti ukážu pár triků, které můžeš poté aplikovat na svoji partnerku. Udělají z tebe lepšího muže v posteli. O průběhu masáže si promluvíme ještě před začátkem. Budu ráda pokud během naší společné masáže, v našem ho společně stráveném čase vícekrát vyvrcholíš, to záleží jen a jen na tobě. Každopádně součástí masáže bude masáž tvých intimních partií, a to pomocí mého těla a mých rukou. Přitom tě samozřejmě namasíruji teplý masážním olejem. Masáž probíhá jako masáž tvojí přítelkyní během masáže budu, prostě tvoje přítelkyně

Masáž se bude odehrávat u mě doma termín domluvíme až poté co zvítězíš v aukci takže teď už ti jen popřeji hodně štěstí v mojí aukci a užij si to.

Možnosti doručení

Náklady

0.00 CZK

Poznámka prodejce