ukázat

Flirt vyhledávání

MadameLouisa (42)

O mně

Hledáš svou svou madam? Jako dominantní osoba jsem se vrhla na BDSM a objevila jeho kouzlo. Miluji nadvládu nad muži a spojení krásy a dominace. Svět BDSM a vztah k němu jsem objevovala postupně. Jde hlavně o dlouhodobé uspokojování obou stran a proto je můj otrok i mou blízkou osobou. Jde o hledání společné cesty, posouvání hranic, vznik nových her... Bolest je nástrojem k rozkoši a touze a je jen na tobě, kam až jsi schopný zajít.

15... Česká republika
Poslat zprávu
Wildness (45)

O mně

Jestli tě něco zajímá, napiš mi.

33... Česká republika
Poslat zprávu
DirtyAMANDA (38)

O mně

Zdravím vás pánové! Jsem žena v nejlepších letech, která ví jak se o tebe postarat a ví, co chce. Mohu ti nabídnout vše krásné, nebo se o to alespoň pokusit :) Diskrétnost zaručena!

32... Česká republika
Poslat zprávu
Sydney (22)

O mně

Ahoj, jsem mladá aktivní slečna s mnoho zálibami. Ráda bych našla nějakého parťáka na volný čas se kterým se nebudu nudit. Občasné cestování by bylo také fajn :-)

26... Česká republika
Poslat zprávu
Smyslna_29 (37)

O mně

Mám toho dost, co ti můžu nabídnout!!!

67... Česká republika
Poslat zprávu
Anndelka (20)

O mně

Jmenuji se Andělka , pocházím z Říčan u Prahy, mám ráda zábavu a sex. Moc zkušeností sice moc nemám, ale mile ráda se přiučím:)

25... Česká republika
Poslat zprávu
Olli (45)

O mně

Jsem Olinka a možná, že se to nezdá, lae jsem v sexu starně náročná, manžel už to nedává a tak jsem tady a hledám náruživého muže na sexy hrátky. Napíšeš mi?

38... Česká republika
Poslat zprávu
Violet (39)

O mně

Dve oči, dve uši, dvě ruce a nohy až na zem

14... Česká republika
Poslat zprávu
Deninka (30)

O mně

Přátelská, samostatná, sebevědomá, spolehlivá, upřímná, věrná, vůdčí, vypravěčská no a pak mám taky kupu těch záporných záporných vlastností Hledám chlapa, žádnou babu Nikdy jsem žádný inzerát nepodávala a dělám to asi rovnou i naposled, ale kdo ví, třeba to tady bude fajn. Nemám problém seznamovat se někde v baru nebo clubu, jen jsem chtěla zkusit něco úplně jiného... hledám člověka co se rád baví, rád chodí ven za lidma... co si život užívá a ne přežívá... nechci žádného škrta co si škrabe penízky na horší časy... chci odvázaného kluka co se mi bude věnovat... takového kterého budu bavit a on mě... jsem člověk co neposedí na místě a musí furt něco dělat... hledám chlapa, bábovku si udělám sama.

35... Česká republika
Poslat zprávu
Melinkka (26)

O mně

Mám to moc ráda, ale dlouho jsem v sobě neměla chlapa a chtěla bych si tu živočišnost zase užívat...Klára

73... Česká republika
Poslat zprávu
Myska2205 (25)

O mně

jsem vcelku milá, mladá a nažhavená

35... Česká republika
Poslat zprávu
Harlekynka (25)

O mně

Potřebuji trochu rozmazlit , po nudném vztahu, nevím co to je být milována

70... Česká republika
Poslat zprávu